Dane firmy

Kompleksowe doradztwo gastronomia

Andrzej Jaszczyk FEST BAKER

1 Maja 8, 95-020 Andrespol

501440883 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Kompleksowe doradztwo gastronomia

Osoby, które pracowały w placówkach gastronomicznych lub dysponują znaczną wiedzą z zakresu przygotowywania potraw czy wypieków, są w stanie z powodzeniem stworzyć własną markę w branży. Jednak jak ją dobrze promować? Jak opracować prognozy sprzedażowe?

Rozwiązaniem większości problemów jest skorzystanie z pomocy specjalistów. Firma Fest Baker oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie gastronomii, prowadzenia lokalu itp. przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w branży, jak i tych przedsiębiorców, którzy od jakiegoś czasu działają w biznesie, ale chcą poprawić swoje wyniki.

Usługa przewiduje pomoc w doborze sprzętu, procedur i przepisów, opracowanie loga, materiałów promocyjnych, przekazanie wiedzy na temat poprawnej kalkulacji i strategii sprzedażowej czy odpowiedniego przygotowania personelu.

Wszystkie niezbędne informacje na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej. Tam również znajdują się dane kontaktowe. Warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy dobrze znają branżę gastronomiczną.

Opublikowano: 2019-08-09

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Xfelgi.pl

Piotrkowska 4C, Poniatów

ABC-BOBASA

Słoneczna 37, Brzeziny

BEST CARS RENT

Łąkowa 3, Łódź