Dane firmy

Bellbox sp. z o.o. | Makijaż do zielonej sukienki

Bellbox sp. z o.o.

Rubież 46A/208, 61-612 Poznań

798 214 214 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Bellbox sp. z o.o. | Makijaż do zielonej sukienki

Każdego poranka malujesz się dokładnie tak samo,  jak dnia poprzedniego? To nie jest do końca dobre rozwiązanie. Powinnaś bowiem dobierać makijaż do swojego stroju, jak również do okazji (do pracy, na randkę, na imprezę, na zakupy itp.).

W Twojej szafie zagościła, nowa, śliczna, zielona sukienka? Gdy ujrzałaś ją na wystawie sklepowej, od razu skradła Twoje serce. Niestety teraz nie wiesz, jak się umalować, gdy zakładasz ją na siebie. Na stronie bellbox.pl znajdziesz wiele rad i wskazówek. Dowiesz się tam, jak wykonać makijaż do zielonej sukienki.

W przypadku butelkowej zieleni, a zatem mocnej i wyrazistej, warto postawić na widoczny makijaż. Smokey eyes będzie jak najbardziej wskazany. Możesz zdecydować się na podkreślenie oka czarną kredką i zrezygnowanie z cienia do powiek. Co z ustami? W przypadku delikatnego makijażu oka można postawić na szminkę w odcieniu bordo.

Opublikowano: 2018-05-26

Użytkownik Fryderyka napisał:
Fajnie, że trafiłam na domenę bellbox.pl ponieważ dzięki zawartym na niej poradom mogłam zrobić idealny makijaż do mojej zielonej sukienki.
Data: 2019-06-13 14:26:28
Ocena: 5

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Multimasz sp. z o.o. sp.k.

Wrocławska 96, Bralin

Galloma Sp. z o. o.

Parkowa 2, Baranowo

MS Auto Car

Okólna 38, Poznań