Dane firmy

https://fala1.pl/ • Łazy tanie noclegi blisko morza

Centrum Fala 1 sp. z o. o.

Gościnna 5, 76-032 Łazy

+48 669 055 742 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


https://fala1.pl/ • Łazy tanie noclegi blisko morza

Łazy to wieś w województwie zachodniopomorskim, która cieszy się dużym zainteresowaniem turystów chociażby ze względu na atrakcyjną lokalizację blisko popularnego Mielna. Ciekawa plaża i atrakcyjne tereny spacerowe to nie wszystko – atutem jest także baza noclegowa, która umożliwia wypoczynek nie tylko w sezonie letnim.

Ośrodek wypoczynkowy Fala1 oferuje w Łazach tanie noclegi blisko morza, w odległości zaledwie 300 metrów. Do dyspozycji gości są pokoje od jednoosobowych po sześcioosobowe, a także studia i apartamenty o podwyższonym standardzie, również dla nowożeńców. W ośrodku można zorganizować wesele lub wyjazd firmowy, co jest kwestią umówienia odpowiedniego terminu.

Najwięcej atrakcji dla gości przygotowano w sezonie letnim. Wolny czas można spędzić na jeździe konnej, grając w tenisa lub gry zespołowe czy odwiedzając gabinet kosmetyczny albo masażu. Wiele animacji jest przygotowywanych specjalnie dla najmłodszych, przez co urlop w Łazach staje się ciekawą propozycją dla całych rodzin.

Opublikowano: 2019-06-21

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Kreator Finansów

26 kwietnia , Szczecin

Wykładziny Biurowe

Małkowskiego 30, Szczecin

Averto Sp. z o. o.

Śląska 32a, Szczecin