Dane firmy

Wilk do mięsa

GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda

Józefa Grzesiaka 8, 31-229 Kraków

(12) 307 11 81 | Facebook | Twitter | Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Wilk do mięsa

Im sprawniej działająca kuchnia, tym większą liczbę klientów można obsłużyć. Profesjonalny wilk do mięsa to urządzenie, które jest nieodzowne wszędzie tam, gdzie przygotowywanych jest wiele mięsnych potraw. Szeroki wybór maszynek do mielenia mięsa znaleźć można na gastroprofit.pl, gdzie swoją ofertę prezentuje jedna z firm dostarczających wyposażenie. Oferuje ona wilki do mięsa Hendi, które cieszą się dużą popularnością ze względu na wydajność i niezawodność a także dużą dostępność części wymiennych. Wilk do mięsa przemysłowy jest nieocenioną pomocą w wielu lokalach gastronomicznych.

Poza tym, firma oferuje również:

- meble gastronomiczne,

- opiekacze i salamandry,

- witryny chłodnicze.

Firma dostarcza mebli gastronomicznych na zamówienie. Na gastroprofit.pl znaleźć można dodatkowe informacje o oferowanych produktach.

Opublikowano: 2017-11-13

Użytkownik petoup napisał:
Prowadzenie działalności gastronomicznej wymaga od nas zakupienia odpowiedniego wyposażenia, zgodnego z naszym profilem - np. w pizzerii konieczny jest piec do pizzy. Uważam, że jakość tych akcesoriów przekłada się bezpośrednio na zadowolenie klientów, którzy chętnie będą wracali do lokalu, w którym można zjeść coś smacznego (np. nic się nie przypaliło itp.).
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Osada Maruszyna

Osiedle Stanki 56, Maruszyna

Relaks Misja - biuro podróży

Lubicz 24, Kraków