Dane firmy

https://itstart.eu/system-rezerwacji-wypozyczalnia-samochodow.php

IT start

Maurycego Beniowskiego 5, 53-210 Wrocław

| Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


https://itstart.eu/system-rezerwacji-wypozyczalnia-samochodow.php

Potrzebny Ci sprawdzony i polecany system rezerwacji dla wypożyczalni samochodów? Szukasz firmy, która na swoim  koncie ma już wiele wdrożeń tego typu rozwiązań, z których jej klienci są bardzo zadowoleni? Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez firmę itstart.eu i już dziś postaw na systemy, dzięki którym wejdziesz na wyższy poziom możliwości swojej firmy! 

Przedsiębiorstwo posiada długoletnie doświadczenie w projektowaniu, a także wdrażaniu systemów rezerwacyjnych, nie tylko dla wypożyczalni samochodów, ale także hoteli, restauracji i wielu innych placówek. Co ważne, wszystkie systemy oferowane przez firmę są responsywne, a także gwarantują pełną funkcjonalność, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb branży. Przekonaj się sam i już dziś postaw na profesjonalny system, dzięki któremu Twoja wypożyczalnia usprawni prace! 

Opublikowano: 2018-08-08

Użytkownik ipulerang napisał:
System rezerwacji autorstwa IT Start świetnie się sprawdził w naszej wypożyczalni samochodów. Usprawnił on naszą pracę w znaczący sposób, a i klienci są bardziej zadowoleni z naszych usług. :)
Data: 2019-06-07 14:47:09
Ocena: 3

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

MEGABLACH

Nyska 59-61, Wrocław

produktyreklamowe.com.pl

Główna 38, Brzezia Łąka

GASTROPROFIT Bartłomiej Trenda

Wincentego Danka 8, Kraków