Dane firmy

KASKADA Hotel & Restauracja - Wypoczynek w wielkopolsce nad jeziorem

Kaskada Hotel&Restauracja

Międzyzdrojska 37, 60-453 Poznań

691 500 928 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


KASKADA Hotel & Restauracja - Wypoczynek w wielkopolsce nad jeziorem

Wakacje na żaglówkach można spędzić bez konieczności wyjeżdżania aż na mazury. Jeśli jesteś miłośnikiem sportów wodnych, to na pewno zainteresuje Cię aktywny wypoczynek w Wielkopolsce nad jeziorem Kierskim w hotelu KASKADA Hotel&Restauracja. To doskonałe miejsce na spędzenie urlopu dla wszystkich miłośników sportów wodnych i nie tylko. Hotel znajduje się tuż nad brzegiem jeziora Kierskiego i jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum Poznania, co jest ogromnym atutem.
W tym magicznym miejscu o wyjątkowej lokalizacji znaleźć można wiele atrakcji. Czekają tam na Ciebie żaglówki i kajaki, a także możliwość nauki pływania na desce SUP. Miłośnicy sportów ekstremalnych mogą wypróbować flyboard, który zapewni im niesamowite emocje i doznania, których nie zapomną przez długi, długi czas. Osoby, które wolą rozrywki, które mniej podnoszą adrenalinę, mogą wybrać wycieczki na rowerach wodnych lub spacery po pobliskich leśnych ścieżkach.
Jeśli marzysz o odpoczynku od codziennych spraw i obowiązków, bez konieczności wyjeżdżania gdzieś daleko, to odwiedź stronę kaskada-hotel.pl i zarezerwuj pobyt w wybranym terminie już teraz. Ośrodek Kaskada to gwarancja relaksu i możliwość spędzenia aktywnie czasu wolnego podczas uprawiania sportów wodnych.

Opublikowano: 2017-12-02

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Multimasz sp. z o.o. sp.k.

Wrocławska 96, Bralin

Galloma Sp. z o. o.

Parkowa 2, Baranowo

MS Auto Car

Okólna 38, Poznań