Dane firmy

Rinascimento ubrania

Loretti

Rynkowa 55, 62-081 Przeźmierowo

+48 516 002 001 | Facebook | Twitter | Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Rinascimento ubrania

Istnieje fizycznie oraz w sieci wiele sklepów z ubraniami. Niestety nie każdy sklep jest w stanie zagwarantować klientom dobrą jakość oraz wysoką precyzję wykonania wszystkich szczegółów. Markowe ubrania kupowane w niesprawdzonych miejscach mogą nie spełniać wszystkich naszych oczekiwań. Warto postawić na sprawdzony butik, czyli miejsce prowadzone przez miłośników mody oraz jej znawców. Dzięki temu, że doskonale wiedzą, jakie ubrania powinny być oraz na co zwracać uwagę, są w stanie zagwarantować klientom najlepszą jakość.

Butik Loretti to miejsce znajdujące się fizycznie pod Poznaniem, ale także w sieci, żeby każdy mógł korzystać z tej oferty. Znajdziesz tu ubrania Rinascimento  oraz wiele innych.  Oprócz odzieży możesz tutaj kupić także buty oraz dodatki, takie jak markowe torebki, doskonałe do wyjść oficjalnych i na przyjęcia.

Opublikowano: 2017-11-21

Użytkownik Norore napisał:
Nie ma obaw przed zakupami w butikach internetowych. Kiedy szukam markowej torebki czy butów, to kieruję się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Kocham modę i uwielbiam polować w sieci na wszelkie okazje.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

Pozostałe firmy z tej lokalizacji