Dane firmy

Aranżacja wnętrz Olsztyn • Marta Subda Design

Marta Subda Design

Jarosława Iwaszkiewicza 30, 10-089 Olsztyn

600-047-360 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Aranżacja wnętrz Olsztyn • Marta Subda Design

Nawet jeśli nie jesteśmy zwolennikami Feng Shui, nie da się zaprzeczyć, że aranżacja wnętrz ma znacznie. W Olsztynie oferta aranżacji wnętrz jest bardzo rozległa, zadbała o to Marta Subda, aranżerka wnętrz i magister sztuk pięknych. Ma ona swoje własne biuro aranżacji wnętrz, które znajduje się na ulicy Iwaszkiewicza 30/24.

Projektantka może zająć się aranżacją Państwa biura, mieszkania czy restauracji. Zawsze dobiera optymalne rozwiązania projektowe, dopasowując je do specyfiki i przeznaczenia danego pomieszczenia. Poza zrealizowaniem samego projektu i wyborem najlepszych materiałów do jego realizacji, na koniec prac wybierze też ładne dodatki, które podkreślą charakter wnętrza.

Na subdadesign.pl mogą się Państwo zapoznać z pełną ofertą olsztyńskiego biura i obejrzeć prospekt ze zrealizowanymi projektami, a przekonacie się, że rekomendowane biuro jest w stanie spełnić wszystkie Państwa życzenia.

Opublikowano: 2017-11-29

Użytkownik Elwira napisał:
Aranżacja wnętrz w moim małym domu w Olsztynie przeprowadzona przez firmę Marta Subda Design dała zaskakujące rezultaty. Nie spodziewałam się, że wnętrze tak niesamowicie wyglądać.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

electric-tech

ks. Jakuba Jagałły 1d, Kieźliny

F.H. Cotex-bis s.c.

Jana III Sobieskiego 1, Iława