Dane firmy

Domki w Zakopanem do wynajęcia • Osada Maruszyna

Osada Maruszyna

Osiedle Stanki 56, 34-424 Maruszyna

18 26 99 033 | Facebook | Twitter | Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Domki w Zakopanem do wynajęcia • Osada Maruszyna

Tanie domki w Zakopanem do wynajęcia przez cały rok? Można takie znaleźć za pośrednictwem strony internetowej osadamaruszyna.pl. Mieści się tam oferta właścicieli domków luksusowych pod Zakopanem, dzięki której każdy może zabukować kompleksowo wyposażone domki wypoczynkowe wiosną, latem, jesienią oraz zimą. Osada Maruszyna cieszy się ogromnym zaufaniem turystów z całej Polski. Meldowało się w niej wiele grup wycieczkowych, pary, grupy przyjaciół— wszyscy, którzy chcą spędzić miło czas pośród podhalańskich krajobrazów.

Domek prowansalski i góralski czekają na wynajęcie. Dzięki możliwości rezerwowania miejsc drogą internetową i telefoniczną, każdy zarezerwuje dogodny dla siebie termin w przeciągu całego roku. Wystarczy skontaktować się stosunkowo szybko, aby mieć pewność rezerwacji i wolnych domków.

Opublikowano: 2017-11-09

Użytkownik eshilindo napisał:
Osada Maruszyna to miejsce, które stworzone jest do wypoczynku - komfortowe domki z drewna w widokiem na tatrzańskie szczyty. Byłem tam w zimie, ale w tym roku wybieram się latem, przecież góry są piękne o każdej porze. :)
Data: 2018-03-23 15:23:28
Ocena: 5

Pozostałe firmy z tej lokalizacji