Dane firmy

Zwyżka - Wrocław

Partner Maszyny

Armii Poznań 49, 6-203 Luboń

796 626 626 | Facebook | Twitter | Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Zwyżka - Wrocław

Wykonanie elewacji, naprawa i montaż elementów oświetleniowych lub realizacja innego rodzaju prac na wysokości, wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu budowlanego. Jeśli musisz wykonać tego typu prace, a nie dysponujesz odpowiednim sprzętem, zawsze możesz go wynająć. Przedsiębiorstwo z branży budowlanej, firma Partner Maszyny, prowadzi wynajem różnego rodzaju maszyn i urządzeń przydatnych podczas realizacji prac na wysokościach. Są to m.in. różne rodzaje podnośników, a także rusztowania i wózki widłowe. Te ostatnie wykorzystuje się głównie do rozładunku materiałów budowlanych.

Jeśli jest Ci potrzebna zwyżka we Wrocławiu - podnośnik z platformą do realizacji prac montażowych na wysokości, taki sprzęt możesz wynająć w tej firmie od ręki. W firmowym serwisie znajdziesz listę dostępnego sprzętu wraz z jego ogólną charakterystyką techniczną i cennikiem wynajmu.

Opublikowano: 2018-01-15

Użytkownik Bartek Urbański napisał:
Mieliśmy do wykonania elewację dużego budynku, niestety nasz sprzęt uległ awarii. Kupiliśmy potrzebne maszyny w tej firmie i jesteśmy usatysfakcjonowani.
Data: 2018-03-21 11:35:17
Ocena: 3

Pozostałe firmy z tej lokalizacji