Dane firmy

Zaległości podatkowe w urzędzie skarbowym

Podatkiwspolce.pl

- -, -- Gdańsk

| Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Zaległości podatkowe w urzędzie skarbowym

Jeśli jesteś w sytuacji, gdy poinformowano cię właśnie o tym, że masz zaległości podatkowe w urzędzie skarbowym, pierwszą rzeczą, o jakiej musisz pamiętać jest to, żeby szybko podjąć dobre działania. Musisz oczywiście być świadom tego, że Fiskus ma prawo do naliczania zaległości w kilku przypadkach. Jednym z nich jest niezapłacenie na czas podatku, drugim brak opłaty albo zaliczki na podatek. Może być to także wynik błędów w rozliczeniu, co przecież dzieje się bardzo często. Nie wolno więc panikować, a należy błyskawicznie podjąć się swoich działań. 

Podstawą jest to, że zapłacić wszystkie opłaty. Na stronie podatkiwspolce.pl dowiesz się więcej o tych powinnościach i przekonasz się, jak sobie radzić w tak trudnych przypadkach. Z każdego problemu jest wyjście, również dzieje się tak w tej kwestii.  

Opublikowano: 2017-10-19

Użytkownik itungi napisał:
Prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej w formie spółki - to domena tego bloga. Wszystko jest tam opisane zrozumiałym językiem, tak by proponowane rozwiązania były łatwe do wdrożenia. :)
Data: 2019-05-20 13:54:09
Ocena: 5

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Plażowa 15, Straszyn

Hydro-Kreft

Sławoszyno, Floriana Ceynowy 30, Krokowa

MAJER Rental Cars Sopot

Aleja Niepodległości 711, Sopot