Dane firmy

Serwis systemów audiowizualnych

Providio

Opaczewska 65, 02-201 Warszawa

600 485 666 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Serwis systemów audiowizualnych

Systemy audiowizualne, jak również multimedialne potrzebują odpowiedniej opieki profesjonalisty. Projektory, monitory, głośniki i wiele innych urządzeń na sali konferencyjnej może uleć awarii, ze względu na użytkowanie oraz wiek sprzętu. Serwis systemów audiowizualnych Providio gwarantuje pomoc profesjonalisty w każdym przypadku, niezależnie od miejsca na mapie Polski.

Najnowocześniejsze rozwiązania stosowane przez Providio dają pewność, że serwis będzie wykonany szybko i dokładnie. Dzięki temu nie musicie się Państwo obawiać o termin realizacji zlecenia. Systemy konferencyjne dają duże możliwości, jeśli chodzi o prezentowanie materiału zarówno poprzez dźwięk, jak i obraz, dlatego warto w niego zainwestować i dbać o bezawaryjność urządzeń poprzez konserwację i serwis. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane ofertą.

Opublikowano: 2017-12-12

Użytkownik ilkuthuse napisał:
Systemy multimedialne od Providio są doskonałym i profesjonalnym rozwiązaniem dla sal konferencyjnych. Mamy u siebie takie i muszę przyznać, że są dla nas ten sprzęt to najlepsza z możliwych opcji.
Data: 2019-04-12 13:17:04
Ocena: 4

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A, Warszawa

Idea 07

Mokotowska 1, Warszawa

CERTES Sp. z o. o.

Wał Miedzeszyński 552C, Warszawa