Dane firmy

Czyszczenie dywanów  | pranie-warszawa.com.pl

TOM&EK

Powstańców Śląskich 126 lok. U6, 01--46 Warszawa

731 023 249 | Facebook | Twitter | Google plus

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Czyszczenie dywanów | pranie-warszawa.com.pl

Jako profesjonalista, dbasz o to, aby Twoja firma miała nieskazitelny wizerunek. Istotne jest dla Ciebie nie tylko zaangażowanie Twoich pracowników w wykonywane obowiązki, ale również czystość panująca w biurach oraz w innych pomieszczeniach. Wykładziny i dywany także muszą się prezentować nieskazitelne. Możesz nawiązać kontakt z profesjonalną firmą, która będzie dostarczała Ci usługi w postaci prania dywanów oraz wykładzin raz na określony przez Ciebie czas.

Firma TOM&EK oferuje czyszczenie wykładzin i dywanów w Warszawie. Obsługuje ona również klientów prywatnych. Do pracy wykorzystuje ona wysokiej jakości środki czystości, jak również profesjonalny sprzęt. Możesz wezwać ją o każdej porze dnia i nocy. Firma ta pracuje przez 7 dni w tygodniu. Gwarantuje ona bardzo szybki dojazd do klienta.

Opublikowano: 2017-12-26





Użytkownik Atero napisał:
Myślę, że dobrze jest zlecić czyszczenie dywanów fachowcom. Tylko oni będa potrafili zastosować odpowiednie środki czyszczące, a mu unikniemy opłakanych skutków, np. zniszczenia dywanu, kiedy będziemy to robić sami.
Data: 2018-02-07 10:14:24
Ocena: 3.04

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Ayming Polska Sp. z o.o.

Moniuszki 1A, Warszawa

Signum Biuro Aktuarialne Sp. z o.o. Sp. k.

Wojciechowskiego 40, Warszawa