Dane firmy

Amicus • Druk plakatów

Drukarnia Amicus

Miła 19 , 83-220 Skórcz

+48 792 720 712 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Amicus • Druk plakatów

Amicus to drukarnia, oferująca druk plakatów, a także wiele innych usług drukarskich, wykorzystywanych w promocji i reklamie. Z pełną ofertą zapoznać się można, odwiedzając stronę internetową: amicus-druk.eu. Tam bowiem drukarnia zaprezentowała swoje usługi w czytelny i przejrzysty sposób, aby każdy klient z łatwością odnalazł w nich te propozycje, których poszukuje. 

Drukowanie materiałów promocyjnych to jedno z najtrudniejszych wyzwań, gdyż wymaga niebywałej staranności i niedopuszczalne są w tym zadaniu jakiekolwiek błędy czy niedociągnięcia. Ostateczna forma graficzna wpływa bowiem znacząco na wrażenia potencjalnych klientów i ich ewentualną chęć skorzystania z usług czy produktów, prezentowanych na plakacie czy ulotce. Dlatego właśnie konieczne jest korzystanie z usług drukarskich profesjonalistów - omawiana drukarnia z pewnością do nich należy.

Opublikowano: 2018-12-19

Użytkownik eppeds napisał:
W drukarni Amicus spotkałem się z solidnym wykonaniem usługi. W moim przypadku były to materiały promocyjne i efekt końcowy oraz cena mile mnie zaskoczyły.
Data: 2019-03-18 11:49:35
Ocena: 5

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Agroturystyka Koziołkowo

Bartoszylas 43B, Stara Kiszewa

Tapestry

Krzywoustego 27b, Gdańsk

Moto Handel Wojciech Nowociński

Obrońców Westerplatte 25, Rumia