Dane firmy

Reklama na facebooku • https://www.cleveragency.pl/

CleverAgency Przemysław Korszeń

Karpia 21a, 61-619 Poznań

731 987 000 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Reklama na facebooku • https://www.cleveragency.pl/

Mając na względzie najwyższą jakość świadczonych usług,  kadra Agencji Interaktywnej CleverAgency stara się odpowiadać na potrzeby swoich klientów w zakresie skutecznej oraz docierającej do jak najszerszego grona odbiorców reklamy. Pracownicy proponują sprawdzone, gwarantujące szybki efekt rozwiązania wykorzystujące możliwości, jakie daje obecnie internet. 

Dostępne dla przedsiębiorcy opcje to nie tylko reklama na Facebooku. To również inne, świetnie przemyślane kampanie, dzięki którym właściciel biznesu wypromuje swoją markę i zaistnieje na rynku. Realizator dba, by przygotowane przez niego treści (także filmy i zdjęcia) były nie tylko bogate w wartościowe dla grupy docelowej informacje, ale także przyciągały swoją warstwą wizualną oraz dźwiękową.

Agencja zaprasza do zapoznania się z ofertą przedstawicieli każdej firmy, od mikro do dużej. Proponuje wygodną usługę typu outsourcing oraz oszczędzający czas i środki sposób komunikacji poprzez formularz kontaktowy, wiadomości e-mail lub telefon.

Opublikowano: 2022-02-15

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Kaskada Hotel&Restauracja

Międzyzdrojska 37, Poznań

Lenis Sp. Z O.O

Wierzbowa 6 6, Poznań

Komputronik Biznes

Wołczyńska 37, Poznań