Dane firmy

Koszula na imprezę | Di Selentino

Di Selentino

Kopanina 54, 60--10 Poznań

+48 606 213 575 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Koszula na imprezę | Di Selentino

Stylowo ubrany mężczyzna zawsze zwraca na siebie uwagę otoczenia. Szczególnie kiedy jest na jakiejś imprezie – czy to firmowej, czy też na wieczornym wypadzie ze znajomymi. Odpowiedni szyk i dbałość o estetykę stroju budzi pozytywne skojarzenia i przyciąga innych ludzi, zachęcając ich do nawiązania z nim kontaktu.

Niestety, nie każdy pan wie, jak należy ubrać się na przyjęcie. Często wynika to z braku podstawowej wiedzy dotyczącej stroju na takie wydarzenia. Eksperci z Di Selentino spieszą jednak z wyjaśnieniami. Jeśli więc i Ty masz problem, by się odpowiednio ubrać na imprezę, to sprawdź, jaka koszula będzie najlepsza, a także jak skomponować ją z innymi elementami stroju.

Firma ta prowadzi również sklep internetowy, w którym można znaleźć koszule gładkie w różnych kolorach, jak i ze wzorami – począwszy od modnych kropek, przez kratki po najbardziej wymyślne desenie. Produkty firmy cieszą się dużym uznaniem tak w Polsce, jak i poza granicami kraju. Wchodząc na stronę internetową tego polskiego producenta, z pewnością przekonasz się, dlaczego tak jest.

Opublikowano: 2019-09-10

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Kaskada Hotel&Restauracja

Międzyzdrojska 37, Poznań

Lenis Sp. Z O.O

Wierzbowa 6 6, Poznań

Komputronik Biznes

Wołczyńska 37, Poznań