Dane firmy

Projektowanie opakowań

PICTOO

Drewnowska 13, 91-002 Łódź

+48 507 051 372 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


Projektowanie opakowań

Na stronie internetowej pictoo.pl, możesz odnaleźć takie zakładki, jak:

  • informacje o firmie. Dzięki temu dowiesz się, dlaczego projektowanie opakowań stało się misją firmy oraz dlaczego warto powierzyć realizację projektu właśnie temu zespołowi;
  • etapy pracy firmy, gdzie przyjrzysz się działalności agencji. Przekonasz się, iż realizacja wszystkich projektów opakowań jest bardzo przemyślana i dokłada, a tworzenie etykiety to kilkuetapowy proces, którego celem jest stworzenie jak najlepszego projektu;
  • portfolio, które jest jedną z najważniejszych zakładek na stronie. To właśnie ona pozwoli Ci podjąć ostateczną decyzję na temat współpracy z agencją, bowiem przekonasz się, iż wykonywane przez nią etykiety naprawdę robią wrażenie na odbiorcy.

Masz dodatkowe pytania? Zakładka z kontaktem do firmy, pozwoli Ci szybko zadać nurtujące Cię pytanie. Masz także dostęp do czata na stronie, za pośrednictwem którego możesz natychmiast uzyskać odpowiedź na swoje wątpliwości. Doradztwo to także ważna część działalności agencji.

Opublikowano: 2018-06-21

Użytkownik Pola Andrzejewska napisał:
Etykiety oferowane przez firmę Pictoo naprawdę robią wrażenie. Ich portfolio jest bardzo interesujące, przekonało mnie do nawiązania z nimi współpracy.
Data: 2019-02-28 11:55:48
Ocena: 5

Pozostałe firmy z tej lokalizacji

Xfelgi.pl

Piotrkowska 4C, Poniatów

wyprawkowy

Słoneczna 37, Brzeziny

Cynamon Events

Rogozinskiego 15, Łódź